با سلام
برای ارسال رمان باید در نظر داشته باشید که :
۱ – رمان ارسالی نباید دارای صحنه های غیر اخلاقی، موضوع سیاسی و یا غلط‌های املایی و نگارشی بسیار بالا باشد در غیر این صورت رمان به نویسنده برگردانده خواهد شد.
۲ – رمان ارسالی باید با فرمت ورد(doc) باشد، در غیر این صورت پذیرفته نخواهد شد.
۳ – رمان ارسالی پس از قرارگیری بر روی سایت به هیچ وجه به درخواست نویسنده‌ی اثر حذف نخواهد شد، برای ساخت فایل‌ها هزینه صرف می‌شود و این قابل پذیرش نخواهد بود که نویسنده پس از انتشار اثر خود بر روی سایت درخواست حذف را داشته باشد.
۴ – به هیچ وجه فایل رمان‌های چاپی و نیمه کاره را برای تبلیغ و قرارگیری بر روی سایت ارسال نفرمایید، تبلیغ رمان چاپی در بخش تبلیغات با تعرفه و شرایط مخصوص خود انجام خواهد گرفت.
۵ – رمان ارسالی پس از دریافت به منظور بازبینی، به بخش ویراستاری فرستاده خواهد شد. توجه داشته باشید که هیچ بخشی از رمان حذف نخواهد شد و (*چنانچه نیاز به حذف باشد با نویسنده مشورت خواهد شد و در صورت اجازه‌ی نویسنده بخش مورد نظر حذف خواهد شد) رما‌ن‌ها فقط از لحاظ غلط‌های املایی و علائم سجاوندی اصلاح خواهد شد. در صورتی که رمان بعد از بازبینی مورد تایید قرار بگیرد در کانال مربوط به اطلاعات رمان‌های در دست ویرایش (لینک مربوطه به نویسنده داده خواهد شد) اطلاع رسانی و سپس در سایت و کانال بوک پدیا منتشر خواهد شد.

راه های ارسال رمان

ایمیل سایت : ارسال رمان از طریق ایمیل

پشتیبانی تلگرام : ارسال رمان به تلگرام

در صورتی که رمان شما کامل نیست و دوست دارین به صورت قسمت به قسمت ارسال کنید به انجمن مراجعه کنید

کپی رایت برای بوک پدیا © 1396